Kadra / kontakt

  • Zarząd
    • Prezes Zarządu
      Michał Korolko
      ul. Włocławska 167, p. 225
      tel.: (56) 699-55-00, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: michal.korolko@tarr.org.pl
    • Wiceprezes Zarządu
      Tomasz Pasikowski
      ul. Włocławska 167, p. 225
      tel.: (56) 699-55-00, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: tomasz.pasikowski@exea.pl
      • Sekretariat
        ul. Włocławska 167, p. 223
        tel.: (56) 699-55-00, (56) 699-55-03, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: sekretariat@tarr.org.pl
        • Kierownik Sekretariatu
          Renata Wichrowska
          ul. Włocławska 167, p. 224
          tel.: (56) 699-55-24, fax.: (56) 699-54-99
          e-mail: renata.wichrowska@tarr.org.pl
        • Asystent Zarządu, Starszy Specjalista
          Alicja Wójcik
          ul. Włocławska 167, p. 224
          tel.: (56) 699-55-25, fax.: (56) 699-54-99
          e-mail: alicja.wojcik@tarr.org.pl
        • Starszy Specjalista – Asystent Zarządu
          Ines Gumna
          ul. Włocławska 167, p. 223
          tel.: (56) 699-55-00, (56) 699-55-03, fax.: (56) 699-54-99
          e-mail: ines.gumna@tarr.org.pl
        • Asystent
          Honorata Ott-Raczkowska
          ul. Włocławska 167, p. 223
          tel.: (56) 699-55-00, (56) 699-55-03, fax.: (56) 699-54-99
          e-mail: honorata.raczkowska@tarr.org.pl
  • Radca prawny
    • Radca Prawny
      Dariusz Oracz
      ul. Włocławska 167, p. 229
      tel.: (56) 699-54-90, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: dariusz.oracz@tarr.org.pl
    • Radca Prawny
      Beata Kmieć
      ul. Włocławska 167, p. 229
      tel.: (56) 699-54-90, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: beata.kmiec@tarr.org.pl
  • Pełnomocnik ds. jakości
    Janusz Pucek
    ul. Włocławska 167, p. 233
    tel.: (56) 699-54-70, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: janusz.pucek@tarr.org.pl
  • Dział finansowo-księgowy
    Dyrektor finansowy – Główny księgowy
    ul. Włocławska 167, p. 226
    tel.: (56) 699-55-23, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: 
    • Sekcja finansowo-księgowa
      Kierownik
      Mariusz Ruszkiewicz
      ul. Włocławska 167, p. 228
      tel.: (56) 699-55-21, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: mariusz.ruszkiewicz@tarr.org.pl
      • Starsza Księgowa
        Dorota Kempińska
        ul. Włocławska 167, p. 228
        tel.: (56) 699-55-21, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: dorota.kempinska@tarr.org.pl
      • Starsza Księgowa
        Renata Orłowska
        ul. Włocławska 167, p. 228
        tel.: (56) 699-55-22, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: renata.orlowska@tarr.org.pl
      • Księgowa
        Elżbieta Bering
        ul. Włocławska 167, p. 228
        tel.: (56) 699-55-22, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: elzbieta.bering@tarr.org.pl
  • Dział Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami
    Dyrektor
    Wojciech Piontek
    ul. Włocławska 167, p. 200
    tel.: (56) 699-55-02, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: wojciech.piontek@tarr.org.pl
    • Kierownik ds. inwestycji i zarządzania
      Wojciech Górny
      ul. Włocławska 167, p. 200
      tel.: (56) 699-54-02, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: wojciech.gorny@tarr.org.pl
    • Starszy Specjalista
      Marzena Bednarska
      ul. Włocławska 167, p. 200
      tel.: (56) 699-54-02, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: marzena.bednarska@tarr.org.pl
    • Starszy Specjalista
      Jolanta Patrzałek
      ul. Włocławska 167, p. 200
      tel.: (56) 699-54-78, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: jolanta.patrzalek@tarr.org.pl
    • Specjalista
      Katarzyna Urbańska
      ul. Włocławska 167, p. 200
      tel.: (56) 699-54-78, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: katarzyna.urbanska@tarr.org.pl
  • Dział Regionalnej Instytucji Finansującej
    Dyrektor
    Janusz Pucek
    ul. Włocławska 167, p. 233
    tel.: (56) 699-54-70, fax.: (56) 657-14-57
    e-mail: janusz.pucek@tarr.org.pl
    • Sekcja Wdrażania
      Kierownik Sekcji Wdrażania
      Elżbieta Bieńkowska
      ul. Włocławska 167, p. 232
      tel.: (56) 699-54-71, fax.: (56) 657-14-57
      e-mail: elzbieta.bienkowska@tarr.org.pl
      • Starszy Specjalista
        Iwona Bobińska
        ul. Włocławska 167, p. 230
        tel.: (56) 699-54-75, fax.: (56) 657-72-94
        e-mail: iwona.bobinska@tarr.org.pl
      • Specjalista
        Jolanta Kraśniewska
        ul. Włocławska 167, p. 232
        tel.: (56) 699-54-71, fax.: (56) 657-14-57
        e-mail: jolanta.krasniewska@tarr.org.pl
    • Sekcja Kontraktacji i Kontroli
      Kierownik Sekcji Kontraktacji
      Marzena Jastrzębska
      ul. Włocławska 167, p. 232
      tel.: (56) 699-54-71, fax.: (56) 657-14-57
      e-mail: marzena.jastrzebska@tarr.org.pl
      • Specjalista
        Paweł Chojnacki
        ul. Włocławska 167, p. 230
        tel.: (56) 699-54-73, fax.: (56) 657-14-57
        e-mail: pawel.chojnacki@tarr.org.pl
  • Dział Szkoleń, Usług i Projektów
    Dyrektor
    Iwona Pietruszewska-Cetkowska
    ul. Włocławska 167, p. 241
    tel.: (56) 699-54-86, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: iwona.cetkowska@tarr.org.pl
    • Sekcja Usług
      Kierownik
      Wanda Gogulska
      ul. Włocławska 167, p. 252
      tel.: (56) 699-54-91, fax.: (56) 699-54-99
      e-mail: wanda.gogulska@tarr.org.pl
      • Punkty Konsultacyjne
        • Starszy Specjalista
          Anna Zaostrowcew
          ul. Włocławska 167, p. 119
          tel.: (56) 699-54-92, fax.: (56) 699-54-99
          e-mail: anna.zaostrowcew@tarr.org.pl
        • Starszy Specjalista
          Iwona Jaraczewska
          ul. Włocławska 167, p. 119
          tel.: (56) 699-54-97, fax.: (56) 699-54-99
          e-mail: iwona.jaraczewska@tarr.org.pl
    • Sekcja Szkoleń
    • Sekcja Projektów
      • Starszy Specjalista
        Joanna Kapelaty
        ul. Włocławska 167, p. 246
        tel.: (56) 699-54-89, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: joanna.kapelaty@tarr.org.pl
      • Starszy Specjalista
        Piotr Józefiak
        ul. Włocławska 167, p. 252
        tel.: (56) 699-55-05, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: piotr.jozefiak@tarr.org.pl
      • Starszy Specjalista
        Magdalena Maciejewska
        ul. Włocławska 167, p. 270
        tel.: (56) 699-54-47, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: magdalena.maciejewska@tarr.org.pl
      • Starszy Specjalista
        Anna Kroplewska
        ul. Włocławska 167, p. 269
        tel.: (56) 699-54-48, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: anna.kroplewska@tarr.org.pl
      • Starszy Specjalista
        Ewa Gross
        ul. Włocławska 167, p. 269
        tel.: (56) 699-54-48, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: ewa.gross@tarr.org.pl
      • Specjalista
        Małgorzata Kornand
        ul. Włocławska 167, p. 270
        tel.: (56) 699-54-47, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: malgorzata.kornand@tarr.org.pl
      • Specjalista
        Joanna Raczkowska
        ul. Włocławska 167, p. 270
        tel.: (56) 699-54-47, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: joanna.raczkowska@tarr.org.pl
      • Specjalista
        Karolina Przybysz
        ul. Włocławska 167, p. 270
        tel.: (56) 699-54-47, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: karolina.przybysz@tarr.org.pl
  • Dział Toruńskiego Parku Technologicznego
    Dyrektor
    Tomasz Urbanowicz
    ul. Włocławska 167, p. 237
    tel.: (56) 699-55-20, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: tomasz.urbanowicz@tarr.org.pl
    • Sekcja projektów własnych Toruńskiego Parku Technologicznego
      • Kierownik
        Sylwia Zygmont
        ul. Włocławska 167, p. 234
        tel.: (56) 658-89-50, fax.: (56) 699-54-99
        e-mail: sylwia.zygmont@tarr.org.pl
    • Biuro Enterprise Europe Network
      Kierownik
      Lidia Chumowicz
      ul. Włocławska 167, p. 235
      tel.: (56) 699-54-80, fax.: (56) 658-89-51
      e-mail: lidia.chumowicz@tarr.org.pl
  • Samodzielne stanowisko wspierania Zarządu
    Starszy Specjalista
    Łukasz Ozimek
    ul. Włocławska 167
    tel.: (56) 699-54-04, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: lukasz.ozimek@tarr.org.pl
  • Sekcja Infrastruktury Teleinformatycznej
    Kierownik
    Kamil Derkowski
    ul. Włocławska 167, p. 243
    tel.: (56) 699-54-84, fax.: (56) 699-54-99
    e-mail: kamil.derkowski@tarr.org.pl

Historia wersji:

Podpisał: Renata WichrowskaOpublikował: Alicja Wójcik
Dokument z dnia: 3 czerwca 2013Publikacja dnia: 5 czerwca 2017, 14:20
Dokument oglądany: 174 805 razy

powered by Exea