Kadra / kontakt (wersja archiwalna: 4.07.2011, godz. 14:04)

     
  • Zarząd
       
    • Prezes Zarzą­du
      dr inż. Ewa Rybińska
      ul. Koperni­ka 4, p. 6,7
      tel.: (56) 657–60-78
      , 657–60-81, fax: 622–28-99
      e‑mail: rybinska@tarr.org.pl
    • Wiceprezes Zarzą­du
      dr Woj­ciech Daniel
      ul. Koperni­ka 4
      tel.: (56) 657–60-78
      , 657–60-81, wew. 16, fax: 622–28-99
      e‑mail: daniel@tarr.org.pl
         
      • Sekre­tari­atul. Koperni­ka 4, p. 6,7
        tel.: (56) 657–60-78
        , 657–60-81, wew. 11, fax: 622–28-99
        e‑mail: sekretariat@tarr.org.pl
           
        • Asys­tent Zarzą­du, Specjalista
          Alic­ja Kozłowska
          ul. Koperni­ka 4, p. 6,7
          tel.: (56) 657–60-78
          , 622–53-62, 622–45-01, 657–02-03, 657–60-81, wew. 20, fax: 622–28-99
          e‑mail: kozlowska@tarr.org.pl
        • Kierown­ik
          Rena­ta Wichrowska
          ul. Koperni­ka 4, p. 6,7
          tel.: (56) 657–60-78
          , 657–60-81, wew. 11, fax: 622–28-99
          e‑mail: wichrowska@tarr.org.pl
      • Rad­ca prawny
           
        • Dar­iusz Oracz
          ul. Włocławska 167, p. 229
          tel.: (56) 657–72-91
          , wew. 124
          e‑mail: oracz@tarr.org.pl
        • Kance­lar­ia Rad­ców Prawnych s.c. M. Deren­darz, B. Derendarz
          ul. Włocławska 167, p. 229
          tel.: (56) 657–72-91
          , wew. 124
          e‑mail: derendarz@tarr.org.pl
      • Pełnomoc­nik ds. jakości
        Janusz Pucek
        ul. Włocławska 167, p. 233
        tel.: (56) 657–14-57
        , wew. 234, fax: 657–14-57
        e‑mail: pucek@tarr.org.pl
      • Dzi­ał finansowo-księgowy
        Dyrek­tor finan­sowy — Główny księgowy
        Jerzy Czechowicz
        ul. Koperni­ka 4, p. 9
        tel.: (56) 657–60-78
        , 657–60-81, wew. 29
        e‑mail: czechowicz@tarr.org.pl
           
        • Sekc­ja finansowo-księgowa
          Kierown­ik
          Mar­iusz Ruszkiewicz
          ul. Koperni­ka 4, p. 9
          tel.: (56) 658–30-24
          , wew. 13
          e‑mail: ruszkiewicz@tarr.org.pl
             
          • Starsza Księ­gowa
            Doro­ta Kempińska
            ul. Koperni­ka 4, p. 9
            tel.: (56) 621–05-69
            , wew. 30
            e‑mail: kempinska@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Ines Gumna
            ul. Koperni­ka 4, p. 10,11
            tel.: (56) 621–05-68
            , wew. 27
            e‑mail: gumna@tarr.org.pl
          • Księ­gowa
            Rena­ta Orłowska
            ul. Koperni­ka 4, p. 9
            tel.: (56) 658–30-24
            , wew. 13
            e‑mail: orlowska@tarr.org.pl
          • Księ­gowa
            Elż­bi­eta Bering
            ul. Koperni­ka 4, p. 10,11
            tel.: (56) 621–05-68
            , wew. 27
            e‑mail: elzbieta.bering@tarr.org.pl
        • Samodzielne Stanowisko ds. Anal­iz Finansowych
          Starszy Spec­jal­ista
          Wacław Trzeciak
          ul. Koperni­ka 4, p. 10
          tel.: (56) 657–60-78
          , wew. 33
          e‑mail: trzeciak@tarr.org.pl
      • Dzi­ał Inwest­y­cji i Zarządza­nia Nieruchomościami
        Dyrek­tor
        Woj­ciech Pio­ntek, p. 226
        tel.: (56) 657–77-60
        , 657–72-93, wew. 760, 240
        e‑mail: piontek@tarr.org.pl
           
        • Starszy Spec­jal­ista
          Bea­ta Kmieć
          ul. Włocławska 167, p. 229
          tel.: (56) 657–72-91
          , wew. 124, fax: 657–77-61
          e‑mail: kmiec@tarr.org.pl
        • Spec­jal­ista
          Katarzy­na Urbańska
          ul. Włocławska 167, p. 228
          tel.: (56) 657–72-93
          , wew. 124, fax: 657–77-61
          e‑mail: urbanska@tarr.org.pl
        • Starszy Spec­jal­ista
          Marzena Bednarska
          ul. Włocławska 167, p. 228
          tel.: (56) 657–72-93
          , wew. 240, fax: 657–77-61
          e‑mail: bednarska@tarr.org.pl
        • Starszy Spec­jal­ista
          Woj­ciech Górny
          ul. Włocławska 167, p. 228
          tel.: (56) 657–72-93
          , wew. 240
          e‑mail: gorny@tarr.org.pl
      • Sekc­ja Infra­struk­tu­ry Teleinformatycznej
        Kierown­ik
        Sła­womir Kozłowski
        ul. Włocławska 167, p. 101
        tel.: (56) 657–72-99
        , wew. 262
        e‑mail: kozlowski@tarr.org.pl
           
        • Starszy Spec­jal­ista
          Łukasz Gręźlikowski
          ul. Włocławska 167, p. 270
          tel.: (56) 657–77-79
          , wew. 779, fax: 657–72-99
          e‑mail: grezlikowski@tarr.org.pl
        • Starszy Spec­jal­ista
          Bogusław Flig
          ul. Włocławska 167, p. 101
          tel.: (56) 657–72-99
          , wew. 262, fax: 657–72-99
          e‑mail: flig@tarr.org.pl
        • Młod­szy Specjalista
          Prze­mysław Smulski
          ul. Włocławska 167, p. 270
          tel.: (56) 657–77-79
          , wew. 779, fax: 657–72-99
          e‑mail: smulski@tarr.org.pl
      • Dzi­ał Region­al­nej Insty­tucji Finansującej
        Dyrek­tor
        Janusz Pucek
        ul. Włocławska 167, p. 233
        tel.: (56) 657–14-57
        , wew. 234, fax: 657–14-57
        e‑mail: pucek@tarr.org.pl
           
        • Sekc­ja Wdrażania
          Kierown­ik Sekcji Wdrażania
          Elż­bi­eta Bieńkowska
          ul. Włocławska 167, p. 232
          tel.: (56) 657–77-73
          , wew. 238
          e‑mail: bienkowska@tarr.org.pl
             
          • Starszy Spec­jal­ista
            Anna Piórkowska
            ul. Włocławska 167, p. 230
            tel.: (56) 657–14-59
            , wew. 107, fax: 657–72-94
            e‑mail: piorkowska@tarr.org.pl
          • Młod­szy Specjalista
            Joan­na Raczkowska
            ul. Włocławska 167, p. 230
            tel.: (56) 657–72-94
            , wew. 228, fax: 657–72-94
            e‑mail: joanna.raczkowska@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Anna Kroplewska
            ul. Włocławska 167, p. 232
            tel.: (56) 657–77-74
            , wew. 244
            e‑mail: kroplewska@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Iwona Bobińska
            ul. Włocławska 167, p. 230
            tel.: (56) 657–72-95
            , wew. 242, fax: 657–72-94
            e‑mail: bobinska@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Daniel Zduński
            ul. Włocławska 167, p. 230
            e‑mail: zdunski@tarr.org.pl
          • Młod­szy Specjalista
            Mał­gorza­ta Kornand
            ul. Włocławska 167, p. 230
            tel.: (56) 657–72-95
            , wew. 242, fax: 657–72-94
            e‑mail: malgorzata.kornand@tarr.org.pl
          • Młod­szy Specjalista
            Jolan­ta Krawczyk
            ul. Włocławska 167, p. 230
            tel.: (56) 657–14-59
            , wew. 107, fax: 657–72-94
            e‑mail: jolanta.krawczyk@tarr.org.pl
        • Sekc­ja Kontraktacji
          Kierown­ik Sekcji Kontraktacji
          Marzena Jastrzębska
          ul. Włocławska 167, p. 243
          tel.: (56) 657–14-54
          , wew. 114, fax: 657–14-54
          e‑mail: jastrzebska@tarr.org.pl
             
          • Starszy Spec­jal­ista
            Jolan­ta Patrzałek
            ul. Włocławska 167, p. 243
            tel.: (56) 657–14-54
            , wew. 114, fax: 657–14-54
            e‑mail: patrzalek@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Karoli­na Lachowicz
            ul. Włocławska 167, p. 243
            tel.: (56) 657–14-54
            , wew. 114, 110, fax: 657–14-54
            e‑mail: lachowicz@tarr.org.pl
          • Młod­szy Specjalista
            Eweli­na Jutrowska
            ul. Włocławska 167, p. 243
            tel.: (56) 657–14-54
            , wew. 114, 110, fax: 657–14-54
            e‑mail: jutrowska@tarr.org.pl
          • Młod­szy Specjalista
            Syl­wia Ratyńska
            ul. Włocławska 167, p. 243
            tel.: (56) 657–14-54
            , fax: 657–14-54
            e‑mail: sylwia.ratynska@tarr.org.pl
      • Sekc­ja Dużych Projektów
        Kierown­ik
        Agniesz­ka Dzięcioł
        ul. Koperni­ka 4, p. 13,14
        tel.: (56) 621–08-63
        , wew. 21
        e‑mail: dzieciol@tarr.org.pl
           
        • Starszy Spec­jal­ista
          Robert Reiter
          ul. Koperni­ka 4, p. 13,14
          tel.: (56) 621–08-63
          , wew. 21
          e‑mail: reiter@tarr.org.pl
        • Spec­jal­ista
          Mag­dale­na Frank
          ul. Koperni­ka 4, p. 13,14
          tel.: (56) 621–08-63
          , wew. 19
          e‑mail: frank@tarr.org.pl
        • Spec­jal­ista
          Mar­lena Wencel
          ul. Koperni­ka 4, p. 13,14
          tel.: (56) 621–08-63
          , wew. 19
          e‑mail: wencel@tarr.org.pl
        • Spec­jal­ista
          Tomasz Stoliński
          ul. Koperni­ka 4, p. 10,11
          tel.: (56) 621–08-63
          , wew. 14
          e‑mail: stolinski@tarr.org.pl
        • Młod­szy Specjalista
          Andrzej Pielak
          ul. Koperni­ka 4, p. 31
          tel.: (56) 657–60-78
          , wew. 31
          e‑mail: andrzej.pielak@tarr.org.pl
      • Dzi­ał Szkoleń, Usług i Projektów
        Dyrek­tor
        Iwona Pietruszewska-Cetkowska
        ul. Włocławska 167, p. 241
        tel.: (56) 657–77-70
        , wew. 770
        e‑mail: cetkowska@tarr.org.pl
           
        • Biuro Enter­prise Europe Network
          Kierown­ik
          Tomasz Urbanowicz
          ul. Włocławska 167, p. 235
          tel.: (56) 657–14-51
          , wew. 117, fax: 658–89-51
          e‑mail: urbanowicz@tarr.org.pl
             
          • Starszy Spec­jal­ista
            Ewa Padykuła
            ul. Włocławska 167, p. 235
            tel.: (56) 657–14-53
            , wew. 117, fax: 658–89-51
            e‑mail: padykula@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Mag­dale­na Proszkiewicz
            ul. Włocławska 167, p. 234
            tel.: (56) 657–14-51
            , wew. 122, fax: 658–89-51
            e‑mail: proszkiewicz@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Łukasz Ozimek
            ul. Koperni­ka 4, p. 31
            tel.: (56) 657–60-78
            , wew. 31
            e‑mail: ozimek@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Lidia Kroskowska
            ul. Włocławska 167, p. 235
            tel.: (56) 657 14 52
            , wew. 118
            e‑mail: kroskowska@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Joan­na Bunikowska
            ul. Włocławska 167
            tel.: (56) 658–89-50
            , fax: 658–89-50
            e‑mail: bunikowska@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Piotr Szewczykowski
            ul. Włocławska 167, p. 234
            tel.: (56) 658–89-50
            , wew. 121, fax: 658–89-51
            e‑mail: piotr.szewczykowski@tarr.org.pl
        • Sekc­ja Usług
          Kierown­ik
          Wan­da Gogulska
          ul. Włocławska 167, p. 237
          tel.: (56) 657–33-06
          , wew. 237, fax: 657–33-06
          e‑mail: gogulska@tarr.org.pl
             
          • Punk­ty Konsultacyjne
               
            • Starszy Spec­jal­ista
              Joan­na Kapelaty
              ul. Włocławska 167, p. 237
              tel.: (56) 657–33-06
              , wew. 237, fax: 657–33-06
              e‑mail: kapelaty@tarr.org.pl
            • Starszy Spec­jal­ista
              Anna Zaostrowcew
              ul. Włocławska 167, p. 119
              tel.: (56) 657–72-90
              , wew. 260, fax: 657–33-06
              e‑mail: zaostrowcew@tarr.org.pl
            • Starszy Spec­jal­ista
              Iwona Jaraczewska
              ul. Włocławska 167, p. 119
              tel.: (56) 657–72-90
              , 655–57-65 (infolinia PK), wew. 260
              e‑mail: jaraczewska@tarr.org.pl
            • Spec­jal­ista
              Paweł Zarębski
              Włocławek, ul. Bechiego 2
              tel.: (54) 232–09-07

              e‑mail: zarebski@tarr.org.pl
            • Spec­jal­ista
              Mał­gorza­ta Czynsz-Zacharek
              ul. Włocławska 167, p. 119
              tel.: (56) 657–72-90
              , 655–57-65 (infolinia PK), wew. 260
              e‑mail: zacharek@tarr.org.pl
        • Sekc­ja Szkoleń
             
          • Spec­jal­ista
            Ewa Gross
            ul. Włocławska 167, p. 246
            tel.: (56) 657–14-58
            , wew. 118, fax: 651–33-79
            e‑mail: gross@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Katarzy­na Kreft
            ul. Włocławska 167, p. 245
            tel.: (56) 651–00-34
            , 657–77-65, wew. 701, fax: 651–33-79
            e‑mail: kreft@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Agniesz­ka Szczypińska
            ul. Włocławska 167, p. 245
            tel.: (56) 651–00-34
            , 657–77-65, wew. 701, fax: 651–33-79
            e‑mail: szczypinska@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Anna Puchalska
            ul. Włocławska 167, p. 245
            tel.: (56) 651–00-34
            , 657–77-65, wew. 701, fax: 651–33-79
            e‑mail: anna.puchalska@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Anna Chałko
            ul. Włocławska 167, p. 245
            tel.: (56) 657–77-65
            , 651–00-34, wew. 765, fax: 651–33-79
            e‑mail: chalko@tarr.org.pl
          • Starszy Spec­jal­ista
            Justy­na Urbanowicz
            ul. Włocławska 167, p. 246
            tel.: (56) 657–14-58
            , wew. 202, fax: 651–33-79
            e‑mail: justyna.urbanowicz@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Ani­ta Cech-Gajek
            ul. Włocławska 167, p. 245
            e‑mail: cech@tarr.org.pl
        • Sekc­ja Projektów
             
          • Starszy Spec­jal­ista
            Moni­ka Wydrych
            ul. Włocławska 167, p. 244
            tel.: (56) 657–77-63
            , wew. 763
            e‑mail: wydrych@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Bar­bara Pasiut
            ul. Włocławska 167, p. 244
            tel.: (56) 657–77-63
            , wew. 763
            e‑mail: pasiut@tarr.org.pl
          • Spec­jal­ista
            Ryszard Lewandowski
            ul. Włocławska 167, p. 244
            tel.: (56) 657–77-63
            , wew. 763
            e‑mail: lewandowski@tarr.org.pl
      • Dzi­ał Toruńskiego Parku Technologicznego
        Dyrek­tor
        Woj­ciech Pio­ntek, p. 228
        tel.: (56) 657–77-60
        , 657–72-93, wew. 760, 240
        e‑mail: piontek@tarr.org.pl
           
        • Sekc­ja pro­jek­tów włas­nych Toruńskiego Parku Technologicznego
             
          • Kierown­ik
            Syl­wia Zygmont
            ul. Włocławska 167, p. 269
            tel.: (56) 657–77-67
            , wew. 767, fax: 654–88-24
            e‑mail: zygmont@tarr.org.pl
        • Asys­tent Dyrek­to­ra Toruńskiego Parku Technologicznego
          Eweli­na Kaźmierczak
          ul. Włocławska 167, p. 224
          tel.: (56) 621–04-21
          , 621–13-54, 657–72-96, 657–72-97, wew. 227, fax: 654–88-24
          e‑mail: ewelina.kazmierczak@tarr.org.pl
        • Spec­jal­ista
          Prze­mysław Kempczyński
          ul. Włocławska 167, p. 229
          tel.: (56) 657–72-91, wew. 124, fax: 657–77-61
          e‑mail: przemyslaw.kempczynski@tarr.org.pl

Historia wersji:

Podpisał: Opublikował:
Dokument z dnia: Publikacja dnia: 4 lipca 2011, 14:04
Dokument oglądany: 0 razy